Pomysły na zabawę

wpis w: Komunikat | 0

Witam was serdecznie. Mam dziś dla was propozycję na twórcza zabawę. Z pewnością macie w domu jakieś pudełka i kartony. Albo zwykle małe pudełka po lekach, herbatach i produktach spożywczych. Nie wyrzucajcie ich na śmietnik . Spróbujcie wykonać z nich jakieś budowle. Może to być miasto, statek, rakieta, parking, zamek. Pomysłów jest sporo. Możecie wszystko pomalować, ozdobić i poobklejać.  Życzę miłej i twórczej zabawy. Pozdrawiam.
         

dodała: Beata Adamik-Sielecka

Fun ideas

I cordially greet you. Today I have a proposal for creative fun for you. You must have some boxes and cartons at home. Or usually small boxes for medicines, teas and food products. Don’t throw them in the trash. Try to make some buildings out of them. It can be a city, a ship, a rocket, a parking lot, a castle. There are many ideas. You can paint, decorate and glue everything. I wish you a nice and creative fun. Greetings.

dodała: Katarzyna Orzech