DYREKCJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 15

  • mgr Izabela Grabiańska - Dyrektor
  • mgr Joanna Szyszkowska - Solisz - Wicedyrektor

Pracownicy Sekretariatu

 

  • Gabriela Fryc - Sekretarz szkoły
  • Mariola Zalega - Sekretarz szkoły

GRONO PEDAGOGICZNE

PrzedmiotyNauczyciele
Bibliotekamgr Bożena Szczyrbowska
Biologiamgr Anna Grychtoł
Chemiamgr Sylwia Krawczyk
Edukacja wczesnoszkolnamgr Beata Adamik-Sielecka
mgr Patrycja Chwała
mgr Gabriela Dworaczek
mgr Ewa Kawka
mgr Aleksandra Klyta
mgr Lilianna Krokosz
mgr Renata Krzyżowska
mgr Agata Sagan
mgr Sonia Szostak
Fizykamgr Agnieszka Iwanowska
Geografiamgr Tomasz Zocłoński
Historia mgr Magdalena Grzesik
mgr Aleksandra Rabenda
Informatykamgr Danuta Cieśla
Język angielskiJustyna Gacek
mgr Katarzyna Orzech
mgr Agata Sagan
Język niemieckimgr Agata Ernt
Język polskimgr Anna Kroj
mgr Anna Lasoń-Wołowiec
mgr Kornelia Rajca
Logopeda szkolnymgr Bogumiła Wilk
Matematykamgr Jadwiga Pieczyńska
mgr Sabina Steuer
Muzykamgr Ewa Kawka
Nauka pływaniamgr Magdalena Koziar
Pedagog szkolnymgr Anna Kozak-Salwa
Plastykamgr Aleksandra Klyta
Przyrodamgr Anna Grychtoł
mgr Tomasz Zocłoński
Psycholog szkolnymgr Małgorzata Halkiewicz
Religiamgr Halina Dobek
Rewalidacjamgr Pelagia Drenda
mgr Magdalena Grzesik
mgr Aleksandra Rabenda
mgr Joanna Szyszkowska-Solisz
mgr Sonia Szostak
Świetlicamgr Iwona Foryś
mgr Magdalena Grzesik
mgr Joanna Opołka
mgr Agata Nowak
mgr Sylwia Wilk
Katarzyna Żydziok
Technikamgr Sylwia Krawczyk
mgr Sabina Steuer
Wspomagający nauczycielemgr Anna Domżalska - Ahmed
mgr Agnieszka Grochla
Wychowanie do życia w rodziniemgr Izabela Grabiańska
Wychowanie fizycznemgr Bogusława Borycka-Świerzy
mgr Magdalena Koziar
Zajęcia komputerowemgr Danuta Cieśla
Zajęcia technicznemgr Sylwia Krawczyk
mgr Sabina Steuer

WYCHOWAWCY KLAS

0a - mgr Sagan Agata

1a - mgr Szostak Sonia

1b - mgr Krzyżowska Renata

2a - mgr Krokosz Lilianna

2b - mgr Adamik-Sielecka Beata

3a - mgr Klyta Aleksandra

3b - mgr Chwała Patrycja

3c - mgr Kawka Ewa

4a - mgr Steuer Sabina

4b - mgr Grzesik Magdalena

4c - mgr Krawczyk Sylwia

5a - mgr Kroj Anna

5b - mgr Pieczyńska Jadwiga

6a - Gacek Justyna

6b – mgr Rajca Kornelia

7a - mgr Lasoń-Wołowiec Anna

7b - mgr Rabenda Aleksandra

PRACOWNICY SZKOŁY

Intendentka - Joanna Szymańska

Kuchnia

  • Justyna Kościelna
  • Barbara Książek
  • Iwona Strzała
  • Beata Zięba

Obsługa

  • Kornelia Mitrenga
  • Urszula Lipieta
  • Maria Łuczak
  • Teresa Przybylska

Portiernia

  • Grażyna Brieger
  • Katarzyna Stefańska

Rzemieślnik

  • Jerzy Berger

Pielęgniarka szkolna

  • Alina Jamróz
  • Karina Knich